Avrupa Turu Buse Yıldırım

büyük avrupa turu
2019 avrupa turları
otobüsle avrupa turları
büyük avrupa turu 2019

O otobüste ki tüm insanlar, dönüş yolunda ailem oldu.!

Merhabalar; 😊

Gezip yeni yerler görme merakım çocukluğumdan bugüne kadar büyük bir merakla artarak çoğaldı.Büyüdükçe Türkiye’nin belli bölümlerini gezip, kamp yapsamda, içimde o susturamadığım dışarıda neler oluyor sorusununa cevap aramaya devam ediyordum. Gerek belgesellerden gerekse yaptığım araştırmalardan dolayı merakım yıllarca katlanmaya devam etti.

Veee sonunda bende bu ayrıcalığı Avruparail ile yakaladım. Hikayem tam olarak burada başlıyor.Bir otobüs dolusu tanımadığım insanlarla güzel bir yolculuk beni bekliyordu. Eksiksiz gitmeliydim. Çantamı hazırladım ve yola koyuldum. O otobüste ki tüm insanlar, dönüş yolunda ailem oldu. Her şehri her ülkeyi karınca gibi gezerek, görülmedik yer bırakmadım. Kaldigimiz oteller gayet güzel ve hijyenikti. Görevli arkadaşlarımız hoşgörülü ve ilgililerdi. Bana kalırsa bir şeyi istedikten sonra geri kalan koşulları insan kendisi ayarlayabiliyor.
Yeter ki isteyin 😊

Teşekkürler Interrail Türkiye ve Avruparail Ailesi 💙💚💙 Yol Açık, Yola Çık 🌍

Buse Yıldırım

Ne Dediler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Bültenimiz

Avruparail’in en güncel turları hakkında ilk haberler sana gelsin.

  Bültenimiz

  Avruparail’in en güncel turları hakkında ilk haberler sana gelsin.

   Bizi Sosyal Ağlarda Ziyaret Edin

   Bizi Sosyal Ağlarda Ziyaret Edin

   © 2013 Avruparail Bütün Hakları Saklıdır. - Seyahatimiz TÜRSAB Üyesi Alarga Turizm Seyahat Acentası (A-10377) aracılığı ile gerçekleşmektedir